خرید لوازم دکوری شیک و ارزان+200 مدل وسایل دکوری فانتزی

در سالهای بعد از تدوین قانون اساسی مسیر تغییر شرایط اقتصادی و اجتماعی بهگونهای بود که آرمان قسط بهتدریج فراموش شد و دولتمردان و صاحبمنصبان وظیفه خود در قبال تأمین رفاه و جمعیت خاطر برای شهروندان را فراموش کردند. به دلیل کم هزینه بودن، افراد برای ایجاد تنوع در محیط و تغییر حس و حال خانه از آنها استفاده میکنند. با شکلگیری حکومت انقلابی برآمده از نهضت اسلامی مردم ایران و تدوین قانون اساسی، قسط و عدل بهعنوان ارزشهای حاکم مطرح شده و جایگاه رفیعی در قانون اساسی پیدا کردند. شهروندان جامعه اسلامی باید از آنچنان رفاهی برخوردار باشند که فرصت تعالی فرهنگی و معنوی را از دست ندهند و نقش خود را در هدایت و مدیریت جامعه به بهترین نحو ایفا کنند. اگر می خواهید به فضای منزل خود تجمل و شکوه ببخشید، استفاده از آینه و کنسول یکی از بهترین راه های ممکن است. در ضمن با هتلهای کویت و عمان و ترکیه و برزیل برای دکوراسیون از برند خود استفاده میکند. میسونی برند لوکس ایتالیایی تولید پوشاک و وابسته به برند ورساچه بوده و برای طراحی بافتنیهای رنگی مشهور است. ورساچه برند ایتالیایی تولید پوشاک است و در سال 1978 توسط جیانی ورساچه تأسیس گردید. بعد از مدتی این برند را از هیلتون خریداری نموده و بعد از سالها اولین فروشگاه را در لندن افتتاح کرد.

به بیان دیگر، ازیکسو آرمان قسط و عدل فراموش شده و از سوی دیگر مدیریت اقتصادی جامعه بهجای فراهمکردن فرصت خانهدارشدن شهروندان با استفاده از تسهیلات بانکی، شهروندان را تشویق میکند که با استفاده از تسهیلات بانکی و به اتکای درآمد آینده خود کالاهای موردنیاز خود را اعم از لوازم خانگی و کالاهای مصرفی خریداری کنند و نیز فرصتی را برای فروشندگان کالا فراهم میآورد که از فروش کالاهای خود مطمئن شوند. اما با مروری کوتاه در شرایط اقتصادی امروز جامعه و توجه به این حقیقت تلخ که درصد جمعیت مستأجر و فاقد مسکن با سرعت در حال افزایش است، میتوان این ادعا را پذیرفت که شبکه بانکی نقش پررنگی در این میانه نداشته و کمک چندانی به اقشار فاقد مسکن نکرده که به اعتبار درآمد آیندهشان مسکن خریداری کنند اما در عوض با همت شبکه بانکی کشور امکان خرید قسطی انواع کالاهای مصرفی برای مصرفکنندگان فراهم است! درحالیکه بسیاری از این مصرفکنندگان امکان تبدیل به احسن منزل مسکونی خود را با استفاده از تسهیلات بانکی ندارند. برای بازگرداندن قطار جامعه به آرمانهای فراموششده قانون اساسی و به بیان دقیقتر بازگشت از شرایط زندگی قسطی به جامعهای مبتنی بر قسط و عدل، در اولین قدم باید بازنگری در نحوه توزیع فرصتهای درآمدسازی و تلاش برای حذف رانت از اقتصاد ملی انجام گیرد و در قدم دوم شبکه بانکی باید فرصتی برای پسانداز مطمئن و تشکیل سرمایه با اتکا به درآمدهای آتی در اختیار عموم شهروندان قرار بدهد.

قانون اساسی نظام جدید همچنین به نقش رهبری مردم و ضرورت قرارگرفتن آنان در موقعیت هدایت و مدیریت جامعه تأکید داشت. جامعه آرمانی تدوینکنندگان قانون اساسی جامعهای بود که در آن درآمد شهروندان برای فراهمساختن رفاه و تأمین آرامش خانواده کفایت کند و شهروندان مجبور به داشتن شغل دوم و سوم نباشند. طبعا این بدانمعنی بود که نباید شهروندان آینده خود را برای گذران امور زندگی جاری خود پیشفروش کنند. دولتمردان میتوانستند در این سالها و بهویژه در شرایط حاکمیت تورم دورقمی، شبکه بانکی را وادار کنند تا فرصتی را برای اقشار کمدرآمد و طبقه متوسط فراهم سازند که بتوانند بخشی از درآمدشان را با هدف تشکیل سرمایه پسانداز کنند. شبکه بانکی میتواند با دادن وام مسکن به افرادی که متقاضی خرید مسکن هستند، به کمک آنان بشتابد تا به اتکای درآمد آینده خود بتوانند مسکن موردنیازشان را خریداری کنند و بهجای پرداخت اجارهبهای ماهانه اقساط وام خود را بپردازند و پس از مدتی مالک خانه شوند. و آنگاه منی که به دستگاه سرمایهداری و تولیدی و بانکی خودم را پیشفروش میکنم، چگونه میتوانم امکان رشد متنوع و آزاد خویشتن انسانی و شکفتن ارزشها و استعدادها را داشته باشم؟ اقشار متوسط جامعه میتوانند کالاهای مصرفی موردنیاز خود را بخرند و تا سالهای سال قسط بدهیهایشان را بپردازند!

انقلابیون دهه 50 خرید اقساطی کالاهای مصرفی را تقبیح کرده و آن را از مظاهر زندگی مصرفگرایانه سرمایهداری میدانستند که انسان را از اصالت انسانی خود دور کرده و تبدیل به ماشینی در خدمت اهداف جامعه سودمحور میسازد. دکوراسیون خانه به سبک «جیوانی ورساچه» را نیز حتما مطالعه کنید. مطلب پیشنهادی : لوازم خانگی ایکیا، شیک و مقرون به صرفه دکور کنید! مطلب پیشنهادی : مبل چسترفیلد، بهترین انتخاب برای دکوراسیون لوکس! مطلب پیشنهادی : دکوری هایی که دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند! از گذشته همه مادران در بوفه و کمدهای خود لوازم و ظروف لوکس و کریستال خود را نگاه میداشتند. شما نیز برای داشتن چنین خانه ای باید با این ویژگی ها آشنایی داشته و اصول به کار گیری آن ها در طراحی دکوراسیون منزل خود را در نظر بگیرید. فرش های مدرن و فانتزی نیز در صورت تمایل شما می توانند به زیبایی در کنار مبلمان قرار گرفته و همان عملکرد سنتی را به شیوه امروزی تر در اختیار شما بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید