خرید لوازم دکوری لوکس

شومینه های امروزی با وجود سیستم های گرمایشی مختلفی که در اکثر منازل وجود دارند، تا حدودی از وجه عملکردی خود فاصله گرفته و بیشتر جنبه زیبایی شناسانه پیدا کرده اند. برای مثال قدیم تمامی منازل دارای حیاط بود و احتیاج به گلدان نبود این معضل در زندگی آپارتمان نشینی ما را بر آن داشت از گلدان های رنگی طرحدار و باکس های گل استفاده کنیم تا طبیعت را به داخل فضاب کوچک خانمان بیاوریم . شما گلدان، آباژور، مجسمه، شمعدان و انواع ظروف لوکس را برای داشتن یک خانه ایرانی نیاز خواهید داشت. برای داشتن یک خانه لوکس نیازی نیست حتما گران قیمت ترین لوازم را در اختیار داشته باشید. در این باره باید حتما توجه داشته باشید که استفاده از تابلوهای متعدد روی سطح تمام دیوارها باعث بیش از حد شلوغ به نظر رسیدن فضا می شود. این عنصرهای ساده یکی از لوازم دکوری لوکس محسوب میشود که هرگز از مد نمی­افتد و همواره میتواند مورد استفاده قرار گیرد. ایده دیگر استفاده از وسایل لوکس و عتیقه است که میتواند یک نقطه کانونی در دکوراسیون منزل ایجاد کند. اهمیت انتخاب جنس و شکل و حتی متریال لوازم دکوری هر چند کوچک بسیار بالاست، زیرا این لوازم میتواند مانند نقطه کانونی عمل کند.

شاید این نکته تا به حال مد نظر شما نبوده باشد، اما تناسب لوستر با دیگر وسایل و مبلمان موجود در فضا بسیار مهم است؛ بنابراین زمانی که می خواهید لوستر مورد نظر خود را انتخاب کنید، یک تصویر کلی از رنگ و سبک به کار رفته در فضای منزل خود به خاطر داشته باشید و لوستر را در فضای مربوطه در نظر بگیرید. چیزی که بیشتر اهمیت دارد، چگونگی ایجاد تناسب بین مبلمان و وسایل موجود است که به خانه شما شکوه و هویت می دهد. بزرگ تر که شدم رفته رفته این وسایل جایشان را به اکسسوری ها و لوازم مدرن تر دادند و مطالعه و جست و جو در بین برندهای مختلف یکی از بهترین سرگرمی های من شده بودند. ورا ونگ طراح لباس چینی آمریکایی، شهرت خود را برای طراحی لباس عروس به دست آورده است. شخص رالف لورن مانند دونا کارن برای علاقهاش به معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی املاک مشهوری در نیویورک، جاماییکا و…

مهم نیست که برای خرید لوازم دکوری چقدر هزینه کنید، استفاده بیجا و بیش از حد از وسایل تزئینی تنها دکوراسیون را شلوغ کرده و مانع از زیبایی چیدمان خواهد شد. مجسمههای فلزی با برند رضا از زن و مردی در حالتهای نشسته و ایستاده ساخته شدهاند که در کنار همدیگر ترکیب منحصر به فردی را به وجود آورده است. برند دایان ون فورستنبرگ متعلق به خانم دایان ون فورستنبرگ طراح لباس بلژیکی- آمریکایی است. در غیر این صورت بهتر است حداقل تناسب را در این رابطه رعایت کنید. رنگ، جنس و طرح بوفه را می توان در تناسب با میز غذاخوری، آینه و کنسول و یا حتی میز تلویزیون انتخاب کرد. قسمت های اصلی دکوراسیون مسلما اهمیت خاص خود را دارند، اما این توجه به جزییات است که فضای خانه شما را زیبا و متفاوت جلوه می دهد؛ پس بهتر است در انتخاب رنگ، طرح و سبک لوازم دکوراتیو نیز دقت به خرج داده و آن ها را در تناسب با تم فضا در نظر بگیرید. فضای اطراف شومینه می تواند قسمت مناسبی برای آویخت تابلو، گذاشتن گلدان و وسایل زینتی شما باشد.

از بهترین امکانات موجود استفاده کنند ، این امکانات شامل بسیاری از چیز ها میشود از وسایل داخل خانه گرفته تا میز ، مبل .و… در سال ۱۹۸۳ با استفاده از روش جدیدی از سبک زندگی کاربردی را با استفاده از مواد با کیفیت مانند کلکسیونهای مبلمان و لوازم تزیینی با کیفیت بالا است. لوازم دکوری فانتزی و وسایل تزیینی منزل اقلام بسیاری را شامل میشود که می توان به انواع آینه های دیواری و قدی، دکورهای دیواری، شمعدان و گلدان در جنسها و طرحهای مختلف، انواع آینه و کنسول ، انواع قاب عکس، میز عسلی و جلو مبلی ، انواع قالیچه های تزئینی و ریسههای تزیینی، پاف، رخت آویز، ساعت، مجسمه و لوستر و … برای خرید بهترین لوازم دکوری با مناسبترین قیمت، باید به عمده فروشی وسایل تزیینی مراجعه کنید. است. خرید لوازم دکوری لوکس خانه با توجه به اندازه و شکل فضای اتاق ، عادات زندگی مالک ، سرگرمی ، سلیقه و وضعیت مالی آنها متنوع می باشد. اگر یک شومینه در خانه خود دارید، بهتر است چیدمان یک دست مبلمان را در نزدیکی ان در نظر بگیرید تا امکان یک گپ و گفت دلنشین به وجود بیاید. اگر می خواهید به فضای منزل خود تجمل و شکوه ببخشید، استفاده از آینه و کنسول یکی از بهترین راه های ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید