خرید لوازم دکوری لوکس

اما با مروری کوتاه در شرایط اقتصادی امروز جامعه و توجه به این حقیقت تلخ که درصد جمعیت مستأجر و فاقد مسکن با سرعت در حال افزایش است، میتوان این ادعا را پذیرفت که شبکه بانکی نقش پررنگی در این میانه نداشته و کمک چندانی به اقشار فاقد مسکن نکرده که به اعتبار درآمد آیندهشان مسکن خریداری کنند اما در عوض با همت شبکه بانکی کشور امکان خرید قسطی انواع کالاهای مصرفی برای مصرفکنندگان فراهم است! وسایل دکوری به عنوان اکسسوری منزل نقش مهمی دارند. به عنوان مثال اگر فضای شلوغ تری دارید می توانید از لوازم دکوری ساده و بدون طرح استفاده نمود، زیرا ترکیب طرح ساده با طرح شلوغ، چیدمان منزل را متعادل تر نموده و به خانه گرما می بخشد. به بیان دیگر، ازیکسو آرمان قسط و عدل فراموش شده و از سوی دیگر مدیریت اقتصادی جامعه بهجای فراهمکردن فرصت خانهدارشدن شهروندان با استفاده از تسهیلات بانکی، شهروندان را تشویق میکند که با استفاده از تسهیلات بانکی و به اتکای درآمد آینده خود کالاهای موردنیاز خود را اعم از لوازم خانگی و کالاهای مصرفی خریداری کنند و نیز فرصتی را برای فروشندگان کالا فراهم میآورد که از فروش کالاهای خود مطمئن شوند. اینک تبلیغات گستردهای در رسانهها برای فروش اقساطی انواع کالاها از فرش ماشینی و لوازم خانگی لوکس تا حتی کالایی چون افشانه نرمکننده موی سر در جریان است.

در چنین جامعهای خرید اقساطی صرفا ابزاری برای رفاه شهروندان و استفاده بهینه آنان از داراییشان است و نه امکانی برای فروش آینده با هدف تأمین نیازهای امروز. آنان فراموش کردند که باید برای شهروندان فرصت و امکان تأمین مسکن به اتکای درآمدهای آیندهشان ایجاد کنند. شبکه بانکی میتواند با دادن وام مسکن به افرادی که متقاضی خرید مسکن هستند، به کمک آنان بشتابد تا به اتکای درآمد آینده خود بتوانند مسکن موردنیازشان را خریداری کنند و بهجای پرداخت اجارهبهای ماهانه اقساط وام خود را بپردازند و پس از مدتی مالک خانه شوند. دولتمردان میتوانستند در این سالها و بهویژه در شرایط حاکمیت تورم دورقمی، شبکه بانکی را وادار کنند تا فرصتی را برای اقشار کمدرآمد و طبقه متوسط فراهم سازند که بتوانند بخشی از درآمدشان را با هدف تشکیل سرمایه پسانداز کنند. برای بازگرداندن قطار جامعه به آرمانهای فراموششده قانون اساسی و به بیان دقیقتر بازگشت از شرایط زندگی قسطی به جامعهای مبتنی بر قسط و عدل، در اولین قدم باید بازنگری در نحوه توزیع فرصتهای درآمدسازی و تلاش برای حذف رانت از اقتصاد ملی انجام گیرد و در قدم دوم شبکه بانکی باید فرصتی برای پسانداز مطمئن و تشکیل سرمایه با اتکا به درآمدهای آتی در اختیار عموم شهروندان قرار بدهد.

اقشار متوسط جامعه میتوانند کالاهای مصرفی موردنیاز خود را بخرند و تا سالهای سال قسط بدهیهایشان را بپردازند! شهروندان جامعه اسلامی باید از آنچنان رفاهی برخوردار باشند که فرصت تعالی فرهنگی و معنوی را از دست ندهند و نقش خود را در هدایت و مدیریت جامعه به بهترین نحو ایفا کنند. با شکلگیری حکومت انقلابی برآمده از نهضت اسلامی مردم ایران و تدوین قانون اساسی، قسط و عدل بهعنوان ارزشهای حاکم مطرح شده و جایگاه رفیعی در قانون اساسی پیدا کردند. همین نکته گاه در جمع تازهجوانهای انقلابی دهه 50 بهانهای برای مزاح و طنزپردازی فراهم میکرد که مگر همین الان هم قسط در جامعه وجود ندارد؟ نکته ای که باید مد نظر داشته باشید، وجود هارمونی بین رنگ های به کار رفته است. علاقه به مد و وسایل خاص همیشه با من همراه بوده و از آن استقبال می کردم. همچنین توجه به اندازه میز مورد نظر از دیگر نکاتی است که باید مد نظر داشته باشید تا فضا به راحتی قابل استفاده باشد و مشکلی در رفت و آمد شما ایجاد نشود. ابعاد و اندازه وسیله تزئینی که انتخاب کردهاید را فراموش نکنید. استفاده از هرنوع دیوارکوب لوکس و طلایی رنگ روی دیوار، فضا و دکوراسیون را مجلل­تر و شکوهمند نمایش میدهد.

برای آشنایی با اصول طراحی یک خانه لوکس ایرانی با پویانو همراه باشید. معمولا در یک خانه ایرانی دو دست مبل وجود دارد. در مواردی نیز که امکان قرار دادن دو دست مبل مجزا در فضا وجود ندارد و یا خودتان به دلایل دیگری مایل به استفاده از دو دست مبل نیستید، بهتر است سبک مبلمان راحتی خود را که در اولویت قرار دارند به گونه ای انتخاب کنید که در هنگام میزبانی از مهمانان نیز برازنده باشند. میز مخصوص فضای نشیمن از مواردی است که بهتر است خرید آن را همزمان با خرید مبل انجام دهید. در مواردی که در طراحی فضا، محل نشیمن و پذیرایی به صورت یکپارچه در نظر گرفته شده اند، بهتر است نوع چیدمان این دو دست مبل به گونه ای صورت گیرد که فضا به دو قسمت مجزا تقسیم شده و این دو بخش به خوبی از یکدیگر متمایز شوند. فقط یکی دو المان لوکس در اتفاع پایین داشته باشید. در این نوشتار ازمجله دلتابه بررسی لوازم دکوری لوکس اما ساده میپردازیم. در این نوشتار از مجله دلتا به بررسی لوازم دکوری لوکس اما ساده میپردازیم. لوازم تزیینی برنجی رضا عبارتند از مجسمه، پرنده و تابلو است.

دیدگاهتان را بنویسید