راههایی برای دیده شدن لوازم لوکس خانه+عکس

جزو همین گروه هستند ولی آیتمهایی مانند پرده، فرش و مبلمان که معمولا در چیدمان داخلی کاربرد داشته و در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند، در واقع جزء لوازم دکوراسیون منزل طبقه بندی میشوند. این کار باعث میشود تا برای تزئین قسمتهای مختلف منزل و محیط کار، ایدههای بیشتری داشته باشید و بتوانید تمام وسایل تزیینی مورد علاقه خود را در مناسبترین فضا قرار دهید. با خرید وسایل دکوری زیبا محیط زندگیتان را بیش از پیش دلنشین تر و زیباتر کنید. پس تا انتهای مطالب با ما همراه باشید… در انتخاب و خرید دکوری منزل حتما توجه داشته باشید که اجناس خریداری شده از کیفیت مناسبی برخوردار باشند. بنابراین انتخاب و جایگذاری لوازم دکوری برای ایجاد فضای بهتر، از اهمیت زیادی برخوردار است. مهمترین حسن اهمیت به لوازم دکوراتیو منزل علاوه بر تغییر ظاهری در محل زندگی، ایجاد حس خوب رضایت و آسایشی است که در فرد به فرد اعضای خانواده بروز خواهد کرد. یکی از لوازم تزئینی خانه در اصفهان که در حال حاضر بسیار پرطرفدار است و در دکوراسیون محیط زندگی و محل کار شما رنگ و زیبایی میبخشد، بشقابهای دیواری است. وسایل تزیینی، بخش جداییناپذیر از دکوراسیون منزل است و میتواند جلوهای زیبا به محیط خانه و محل کار شما ببخشد.

از جمله این وسایل می توان به : فانوس . با توجه به اینکه شرایط محلی که قرار است یک چیدمان زیبا را داشته باشد باهم فرق می کند لذا انتخاب لوازم دکوری مناسب برای آن محیط نیز با سایر فضاها هم متنوع خواهد بود. معمولا لوازم دکوری در دسته بندی لوازم تزئینی و کمکی قرار می گیرد که با آمیزهای از هر کدام از آنها و قدری سلیقه می توان فضای داخلی خانه را تغییر داد و محیطی پویا و لذت بخش را ایجاد نمود. میتوانید شیشههای خالی مربا را با اندکی حبوبات مختلف پر کنید و شمع را در آن فرو کنید و پارچههای زیبایی دور گردن شیشه بچسبانید. دیگر مانند گذشته مجسمه­ ها نماد انسان و اندام او نیستند و آنها را میتوان در اشکال مختلف مشاهده کرد. برای مثال در یک دکوارسیون کاملا رنگی و با نشاط میتوان از هر رنگ و طرحی بهره برد اما برای منازلی که به سبک کلاسیک چیده میشوند انتخاب و ترکیب رنگ ها در هنگام خرید لوازم دکوری شیک و ارزان کار مشکلتری است و بهتر است از رنگهای خنثی استفاده شود. از این نوع اکسسوری منزل میتوان برای تزیین نقاط مختلفی از خانه استفاده کرد.

کالکشن خانه ورساچه به شراکت با گروه سان لند منجر شد و در سپتامبر 2000 هتلی لوکس بر روی برند ورساچه« پالازو ورساچه» در استرالیا و دومین پالازو در سال 2015 در دوبی افتتاح شده و شروع به کار کرد. نقاشی روی سفال بسیار زیبا و متنوع است و به هزاران سال قبل از میلاد مسیح بر میگردد. البته در میان تمامی تولیدات این برند، ظروفی نیز تولید میشوند که علاوه بر تزیینی بودن، برای مصارف دیگر استفاده میشود. اکسسوری منزل در واقع به تمام لوازم و وسایل اصلی و فرعی یک خانه گفته میشود که در چیدمان نقاط مختلف خانه از آن استفاده میشود. لوازم دکوری که انتخاب می کنیم آیا متناسب با چیدمان بقیه وسایل هست یا خیر؟ بر روی این محصولات برنجی روکش و رنگی وجود ندارد و در هنگام لمس با دست شما خنکی خوبی را منتقل میکند. کاشی لعابدار یا کاشی هفت رنگ از دوره هخامنشیان بر روی بناهای باستانی مشاهده میشود. طراحی نقش و نگارهای سنتی و مدرن بر روی بدنه سفال با استفاده از تکنیکهای متفاوتی انجام میگیرد. آرمانی کاسا در سال 2000 میلادی با برگزاری نمایشگاهی در میلان ایتالیا برای ارائه مبلمان، محصولات خانگی و دکوراسیون داخلی برند جورجیو آرمانی پایهگذاری شده و زیرمجموعه این برند معروف است.

این برند در سال 1953 توسط اوتاویو و رزیتا میسونی تأسیس شد و در سال 1983 هم کالکشن میسونی هوم شروع به کار کرد و سبک جدیدی از زندگی کاربردی را با استفاده از مواد باکیفیت نمایان ساخت که محصولات آن شامل کلکسیونهای مبلمان و اکسسوریهای باکیفیت است. شیوه ساخت این محصولات به روش ریختگی با فلز برنج است. در فرایند ساخت این نوع مجسمهها از لحیم کاری ورقه برنجی و مفتول از جنس قلع به کار رفته شده است. با مجموعهای از جمله سرویس قاشق و چنگال، لوازم اتاق خواب، گلیم آغاز به کار کرد. این بشقابهای سفالی دارای مواد و متریال به کار رفته در نقاشی و تولید آن، جنبه تزیینی دارد. چیدمان صحیح عکسها روی دیوار، نقش زیادی در زیباسازی دکوراسیون منزل دارد. در تکمیل چیدمان و دکوراسیون خانه خود، حتما به رنگ و جانمایی وسایل چیده شده توجه گردد. تمام وسایل و لوازمی که کوچک بوده، به راحتی قابل جابجایی و حمل باشند، جزء هیچکدام از ملزومات مهم لوازم خانه نباشد و عدم وجود آن مشکلی ایجاد نکند، میتواند در مجموعه بزرگ لوازم دکوری منزل قرار بگیرد. همه این سوالها باید در هنگام خرید دکوری منزل مورد توجه قرار گیرد تا هنگامی که چیدمان منزل با دکوریها تمام شد هر چیزی در جای مناسب خودش قرار گرفته باشد و شاهد تغییری اساسی در دکوراسیون منزل باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید