لوازم دکوری لوکس، 9 برندی که کل دنیا قبول دارند!

وی در سال 1967 با کمک نورمن هیلتون فروشگاه کراوات تأسیس نموده و شروع به فروش کراواتهای طراحیِ خودش با نام برند پولو کرد. در این مجموعه از رنگهای شفاف و الگوهای بینظیر لباسهای معروف همین برند استفاده شده است. در این مجموعه از رنگهای شفاف و از الگوهای لباسهای مشهور همین برند استفاده شده است. اخیراً نیز مجموعهای دوست دار محیطزیست توسط این برند با نام PureDKNY راهاندازی شده است که محصولات آن بهطور کامل از کتان طبیعی هستند. اکسسوری منزل در واقع به تمام لوازم و وسایل اصلی و فرعی یک خانه گفته میشود که در چیدمان نقاط مختلف خانه از آن استفاده میشود. بانوان امروزی با توجه به روابط اجتماعی بیشتر و دسترسی به سایت های مختلف بیشتر خواهان این موضوع میباشند . استفاده از وسایل تزیینی و دکوری برای انتقال حس خوب و انرژی مثبت بسیار تاثیر گذار است به همین دلیل باید در هنگام خرید این نوع محصولات از افراد با سلیقه کمک بیشتری بگیریم. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید، وجود هارمونی بین رنگ های به کار رفته است. در مواردی که در طراحی فضا، محل نشیمن و پذیرایی به صورت یکپارچه در نظر گرفته شده اند، بهتر است نوع چیدمان این دو دست مبل به گونه ای صورت گیرد که فضا به دو قسمت مجزا تقسیم شده و این دو بخش به خوبی از یکدیگر متمایز شوند.

به فروشنده آقا در زمینه لوازم لوکس منزل با حقوق مکفی به صورت تمام وقت در مجتمع تجاری پالادیوم در تهران نیازمندیم. فرش های مدرن و فانتزی نیز در صورت تمایل شما می توانند به زیبایی در کنار مبلمان قرار گرفته و همان عملکرد سنتی را به شیوه امروزی تر در اختیار شما بگذارند. رنگ و طرح فرش ، چه از نوع سنتی و چه مدرن آن باید با سایر وسایل منزل و به خصوص مبلمان فضا همخوانی داشته باشد. وقتی از یک خانه ایرانی حرف می زنیم، تقریبا اولین موردی که به ذهن خطور می کند، یک فرش بزرگ در میانه فضا است. اما با مروری کوتاه در شرایط اقتصادی امروز جامعه و توجه به این حقیقت تلخ که درصد جمعیت مستأجر و فاقد مسکن با سرعت در حال افزایش است، میتوان این ادعا را پذیرفت که شبکه بانکی نقش پررنگی در این میانه نداشته و کمک چندانی به اقشار فاقد مسکن نکرده که به اعتبار درآمد آیندهشان مسکن خریداری کنند اما در عوض با همت شبکه بانکی کشور امکان خرید قسطی انواع کالاهای مصرفی برای مصرفکنندگان فراهم است! درحالیکه بسیاری از این مصرفکنندگان امکان تبدیل به احسن منزل مسکونی خود را با استفاده از تسهیلات بانکی ندارند. انقلابیون دهه 50 خرید اقساطی کالاهای مصرفی را تقبیح کرده و آن را از مظاهر زندگی مصرفگرایانه سرمایهداری میدانستند که انسان را از اصالت انسانی خود دور کرده و تبدیل به ماشینی در خدمت اهداف جامعه سودمحور میسازد.

ورا ونگ در سال 2006 اولین فروش« سبک زندگی» خود را آغاز کرد و برای اولین بار لباسها، اکسسوریها، جواهرات و عطرهایش را با منسوجات و لوازم سفره و میز ترکیب کرد. میز مخصوص فضای نشیمن از مواردی است که بهتر است خرید آن را همزمان با خرید مبل انجام دهید. گلدان معلق میتواند علاوه بر زیبایی، جذابیت را نیز به همراه داشته باشد. در سالهای پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، انقلابیون در محافل و نشستهای خود از برقراری جامعهای بر مبنای قسط و عدل سخن میگفتند، همانگونه که قرآن کریم هدف از نهضتهای پیامبران را تحکیم قسط و عدل در جامعه معرفی کرده بود. به بیان دیگر، ازیکسو آرمان قسط و عدل فراموش شده و از سوی دیگر مدیریت اقتصادی جامعه بهجای فراهمکردن فرصت خانهدارشدن شهروندان با استفاده از تسهیلات بانکی، شهروندان را تشویق میکند که با استفاده از تسهیلات بانکی و به اتکای درآمد آینده خود کالاهای موردنیاز خود را اعم از لوازم خانگی و کالاهای مصرفی خریداری کنند و نیز فرصتی را برای فروشندگان کالا فراهم میآورد که از فروش کالاهای خود مطمئن شوند. با شکلگیری حکومت انقلابی برآمده از نهضت اسلامی مردم ایران و تدوین قانون اساسی، قسط و عدل بهعنوان ارزشهای حاکم مطرح شده و جایگاه رفیعی در قانون اساسی پیدا کردند.

شهروندان جامعه اسلامی باید از آنچنان رفاهی برخوردار باشند که فرصت تعالی فرهنگی و معنوی را از دست ندهند و نقش خود را در هدایت و مدیریت جامعه به بهترین نحو ایفا کنند. درواقع خرید قسطی مسکن امکانی ارزشمند را در اختیار شهروندان قرار میدهد که به بهترین نحو از دارایی بالقوه خود استفاده کنند. را می توان با استفاده از وسایل دکوری شیک و ساده تزئین نمود. مثلا برای مبل هایی با رنگ سرد می توان از پرده یا کاغذ دیواری هایی با رنگ گرم استفاده کرد. این موضوع تا حدی در طراحی دکوراسیون اهمیت دارد که به ندرت می توان در ایران خانه ای را یافت که حداقل یک فرش روی سطح کف آن به چشم نخورد. امروزه این برند بیشترین تمرکز را بر روی کالای خواب و لوازم روی میز دارد. استفاده از هرنوع دیوارکوب لوکس و طلایی رنگ بر روی دیوار، فضا و دکوراسیون لوکس شما را مجلل­تر و شکوهمند نمایش میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید