لوازم لوکس و اکسسوری منزل طراحی خانه شما را دگرگون میکند

حالا وقت آن رسیده که ظروف کریستال را به خارج از کمد بیاورید و از آنها به عنوان لوازم دکوری لوکس منزل خود استفاده کنید. حالا وقت آن رسیده که ظروف کریستال را به خارج از کمد بیاورید و از آنها به عنوان لوازم دکوری لوکس خود استفاده کنید یا از جدیدترین مدلهای بوفه برای دکوراسیون لوکس منزل خود استفاده نمایید. فضاهای ارتباطی منزل مانند راهروها نیز فضای مناسبی برای قرار دادن مجسمه است که میتواند این فضا را از سادگی خارج کند. روی شومینه، اطراف میز پذیرایی و روی میز ناهارخوری جایگاه مناسبی برای قرار دادن شمع و جاشمعی است. امروزه این برند بیشترین تمرکز را بر روی کالای خواب و لوازم روی میز دارد. از دیرباز شمعها در چیدمان میز غذا، استفاده میشده است. دکوراسیون منازل به هنر و دانش در ساخت فضای داخلی و خارجی جذاب تر و کاربردی تر برای ساکنان آن اشاره دارد. این روزها تب دکوراسیون داخلی و دکوراتیو منزل به شدت بالا است و اغلب خانوادهها سعی میکنند تا جدیدترین لوازم دکوری فانتزی و منحصر به فردی برای منزل خود طراحی کنند و وسایل تزیینی و دکوراتیو از جمله مواردی است که در این مورد کمک بسیاری خواهد کرد.

وسایل تزیینی و لوازم دکوری لوکس منزل ، به عنوان تزیینات متحرک ، سلیقه مالک را منعکس می کنند و فضای شخصی منحصر به فردی را ایجاد می کند. آینهها به عنوان اکسسوری منزل، عناصری تاثیرگذار و شیک در دکوراسیون خانه هستند. همچنین در سال 2006 در طی همکاری با لامبورگینی، طراحی بخش داخلی خودرو نیز به ورساچه واگذار شد. ورساچه در سال 1992 کالکشن خانه خود را با عنوان کالکشن منسوجات خانه، به صورت پتو، لحاف، بالش و کوسن ارائه داده و سپس سرویس غذاخوری چینی که بازتاب احساسات نئوکلاسیک خاص خودش بود را با همکاری رزنتال آلمانی تولید کرد. شعبه دارد. جالب است بدانید که میسونی از نفوذ برند خود استفاده کرد تا وارد هتلهای برند لوکس شود؛ بنابراین از سال 2014 هتلهایی در کویت، عمان، ترکیه و برزیل پذیرای مهمانان شدند. این تابلوها را به تناسب محیط و سبکی که در دکوراسیون به کار بردهاید میتوانید در نقاط مختلف خانه استفاده کنید و با آن سبک خانه را مشخص کنید. میتوانید شمعهای سفید را با گل خشک تزیین کرده و در چیدمان آن استفاده کنید.

مجسمه­های نقره­ای یا طلایی یکی از لوازم دکوری لوکس در سبک مدرن و کلاسیک هستند. اشیای قدیمی، عناصری تاثیرگذار هستند که با چیدمان کلاسیک و مدرن هماهنگی ایجاد میکنند و میتوانند به عنوان اکسسوری منزل فضایی چشمگیری ایجاد کنند. اهمیت انتخاب جنس و شکل و حتی متریال لوازم دکوری هر چند کوچک، بسیار بالاست زیرا این لوازم میتوانند مانند نقطه کانونی عمل کنند. هر محیطی اکسسوری مناسب خود را خواهد داشت. فرش، یک نمونه از اکسسوری منزل است که برای هر خانهای ضروری است. به یاد داشته باشید هر چقدر که دیوارکوب خاصتر باشد فضای منزل لوکس­تر دیده خواهد شد. میتوانید با ترکیب آنها با وسایل مدرن، چیدمانهایی عالی پدید آورید که توجه هر بینندهای را به خود جلب کند. به عنوان اکسسوری منزل میتوانید در اتاق خواب، روی پاتختی از شمعهای عطری استفاده کنید که باعث خوشبو شدن و ایجاد فضای رمانتیک میشوند. شمع سفید و معطر در سرویس بهداشتی، باعث القای حس تمیزی و پاکی به بیننده میشود. اما باید توجه داشت، استفاده بیش از حد و غیر اصولی از آن نه تنها باعث زیبایی نمیشود، بلکه با ایجاد شلوغی، فضای منزل را کوچکتر و دلگیرتر میکند. معماری داخلی خانه با استفاده از اشیا ، وسایل دکوری شیک، لوازم دکوری فانتزی و..

خرید وسایل دکوری لوکس نقش عمدهای در دکوراسیون داخلی منازل دارند و از جمله مواردی هستند که در بدو ورود به منزل مورد توجه میهمان قرار میگیرد. به یاد داشته باشید که اتاق خواب نیز فضایی است که شما میتوانید در دکوراسیون آن از مجسمه و زیبایی آن کمک گرفت. تخت خواب و دیوارها ساده باشند. شما می توانید لوازم اتاق خواب تان و یا حتی لوازم سرویس بهداشتی را به گونه ای انتخاب کنید که جنبه ی تزیین محیط را نیز داشته باشند. استفاده از جاشمعی و شمع طلایی و طیف رنگی آن فضای دکوراسیون شما را متحول خواهد کرد. از تابلوهای نقاشی و اثرات هنری نیز، میتوان به عنوان اکسسوری منزل یاد کرد که به محیط پیرامون رنگ میافزایند. از دیگر عناصر شیشهای که در دکوراسیون داخلی میتواند استفاده شود میتوان به کاشی شیشهای، درب شیشهای، کفپوش شیشهای، سقف شیشهای، باکس پله یا نرده شیشهای، کف پله شیشهای، آبنمای شیشهای و مبلمان شیشهای نیز اشاره کرد. همانطور که پیش­تر در مطالب بالا گفته شد داخل سرویس بهداشتی و حمام نیز میتوان از مجسمه بهره گرفت. میتوانید عکسهای خانوادگی و مورد علاقه خود را انتخاب کرده و داخل قاب عکس قرار دهید و با شکلهای زیبا، روی دیوار نصب کنید و یک دیوار خاطرات بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید